abyste Vy nemuseli…

Vážení přátelé,

vítáme Vás na stránkách společnosti Nakladatelství ŠEL, které v rámci své nakladatelské činnosti vydává současně odborné publikace se stavební tématikou. Produkce je povětšinou zhotovována na objednávku stavebních organizací. Při vydávání těchto publikací úzce spolupracujeme se Svazem českých a moravských bytových družstev. V roce 2006 vyšla publikace „Postup při zateplování obytných budov“, letos by měla vyjít další kniha této řady.

Dále se Společnost specializuje na oblast polygrafické výroby. Takřka úplný seznam, který naleznete pod ikonou „Polygrafické výrobky“ je nabídkou, která je sice trochu archaická, ale je svým způsobem výjimečná, protože se našem českém internetu takto komplexně neuvádí. Věříme, že Vám umožní přesněji zformulovat Vaše přání, představy a požadavky.

Možná, že právě Vy byste rádi vydali svou knihu - ať už beletrii, poezii či dokument, např. publikaci určenou pro nejširší veřejnost nebo třeba jenom kroniku svého rodu či města, zaměřenou na okruh několika desítek či stovek čtenářů? Přepněte si na ikonu „Chcete vydat svou vlastní knihu“, zde najdete podrobnější komentář. Tímto způsobem jsme vydali velmi úspěšnou publikaci od Ladislava Potockého „Cizinecká legie mýma očima“, autor se zde vypovídá ze svých vlastních prožitků během své pětileté služby ve francouzské cizinecké legii. Uvádí na pravou míru různé nepravdivé mýty, které se kolem cizineckých legií v médiích vytvářejí. Velmi úspěšná prvotina pana Potockého rozvířila kolem daného tématu pozornost a domnívám se, že o autorovi ještě uslyšíme.

Další činností Nakladatelství je výroba firemních brožur, letáků a ceníků v německém jazyce. S touto prací máme již dlouholeté zkušenosti. Firma Glynwed (německá firma, která má zastoupení v Praze) si u nás zadává polygrafickou výrobu, včetně překladů z němčiny do češtiny nebo angličtiny do češtiny dále pro tuto firmu připravujeme grafické návrhy, apod. Pokud máte zájem o rozvedení této naší specializace klikněte si ikonu „Deutsch“.

Mojí smutnou povinností je oznámit úmrtí mého dlouholetého kolegy a spolumajitele Pana Josefa Jeřichy, který zemřel náhle dne 16. října 2006 – ČEST JEHO PAMÁTCE!

Děkuji Vám za pozornost!


Podolská 50, 14700 Praha 4
telefon/fax: 241 433 721
telefon: 241 430 510 l.: 195
mobil: 602 256 535
e-mail: sel@sel.cz